Tanie Przeprowadzki firmy i biura - Transport Warszawa

, Piaseczno, Pruszków oraz cały kraj
Infolinia
Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Firm0 500 372 342

Firmy Przeprowadzkowe Warszawa Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu
850-307-7481, Piaseczno, Pruszków oraz cały kraj - zadzwoń, aby uzyskać szczegóły
Firma Przeprowadzkowa Trans Przeprowadzki - bezpiecznie i profesjonalnie
Aktualności
Przeprowadzki Warszawa 13-12-2012 14:33 Zachęcamy do skorzystania z oferty najlepszej firmy na rynku usług transportowych – Firmy Trans Przeprowadzki...
Przeprowadzki Warszawa 07-12-2012 12:15 W jaki sposób przygotować się do przeprowadzki by ta była po pierwsze szybka, po drugie spokojna...
Przeprowadzki Warszawa 28-11-2012 14:55 Jeśli skorzystasz z usług firmy zajmującej się przeprowadzkami na co dzień, wówczas możesz być pewny, że Twoja przeprowadzka będzie szybka, sprawna...

O Firmie Trans PrzeprowadzkiO Firmie

Firma Trans Przeprowadzki istnieje na rynku od 2001 roku. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na wykonanie każdej przeprowadzki.

Przeprowadzamy duże i małe firmy, a także świadczymy usługi klientom indywidualnym. Do każdej przeprowadzki wysyłamy wykwalifikowanych pracowników, którzy bezpiecznie przetransportują powierzone nam mienie w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Zajmujemy się także montażem i demontażem mebli. Nasi świetnie wyszkoleni montażyści szybko i sprawnie montuja i demontują wszystkie rodzaje mebli.

Przewozimy antyki, obrazy, a także wiele innych nietypowych rzeczy. Posiadamy rzeszę usatysfakcjonowanych klientów i jesteśmy pewni, że równiez Państwo będą zadowoleni z naszych usług.

Posiadamy wszelkie niezbędne materiały pakowe, pudła, taśmy, folie bąbelkowe, streczowe a także sprzęt do bezpiecznego przenoszenia powierzonego mienia.Wszystkie nasze przeprowadzki są ubezpieczone.

 

Właściciel firmy
Trans Przeprowadzki