Головна

 

Рівненська Міжрегіональна Універсальна Товарно-Майнова Біржа "ПРАЙС" звертає увагу усіх партнерів, брокерів, клієнтів на зміну банківських реквізитів, за якими з 30.10.2014 р. повинні здійснюватись платежі на адресу біржі, а саме:
п/р 26004301929446 в АТ "ОЩАДБАНК", МФО 333368. Код ЄДРПОУ 25675153. 
В разі здійснення розрахунків з біржею за іншими банківськими реквізитами, РМУТМБ "ПРАЙС" не нестиме відповідальності за збереження коштів в установах банків.

 

Новини

Для участі в аукціоні покупці необробленої деревини подають біржі заяву про участь в аукціоні та вступ у члени біржі на одну аукціонну (біржову) сесію за встановленим зразком , до якої додаються:

 

- копія статуту юридичної особи, прошитого, пронумерованого та скріпленого печаткою і підписом керівника цієї юридичної особи;

- оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданого не пізніше ніж за один місяць до проведення поточного аукціону, у якому має бути зазначено: вид діяльності, пов'язаний з переробкою необробленої деревини та/або виготовлення продукції з деревини, дані про реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця в органах статистики та взяття на податковий облік в органах Державної фіскальної служби, прізвище керівника юридичної особи;

- копія свідоцтва платника ПДВ;

- довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання про обсяги фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал та наявні виробничі потужності для цього, завірена печаткою (при наявності);

(947) 913-4032

- копії банківських платіжних документів учасника аукціону, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків з відміткою банку, завірені підписом бухгалтера та скріплені печаткою (за наявності).

Сума реєстраційного внеску визначається адміністрацією Біржі,  є однаковою для всіх учасників аукціону і складає 800 ( вісімсот) гривень , в т.ч. ПДВ, сума гарантійного внеску визначається у розмірі п’яти відсотків від початкової вартості лотів, щодо придбання яких учасником подана заявка.

Реєстраційний та гарантійний внески повинні бути перераховані у встановлені терміни на зазначений в оголошенні про проведення аукціону рахунок Біржі.

 

Для пришвидшення процесу допуску клієнтів до Аукціонних торгів просимо Вас надсилати сканокопії документів на електронну адресу : 3343666317

Завірені копії документів прохання надсилати на адресубіржі: 33028, Україна, м.Рівне, вул.Г.Мазепи 4а/6а, оф. 407.   РМУТМБ "ПРАЙС".

Контактні телефони: 

* 0362 - 43-34-08     Прийом та опрацювання документів.

* 0362 - 46-04-72     Бухгалтерія.

Звертаємо Вашу увагу на розділ "Інформаційні повідомлення/вивчення попиту".  В ньому розміщена корисна інформація яка може зацікавити різні категорії покупців. За довідками звертайтесь за тел. 0362-43-34-07 або 050-375-04-86

ГРАФІК АУКЦІОНІВ оновлюється щоп'ятниці і знаходиться за посиланням АУКЦІОНИ/ТОРГИ

«24» лютого 2017 року відбулось засідання Аукціонного комітету з підготовки та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини у Рівненській області.
Розглядалось питання про стан реалізації необробленої деревини покупцям – переможцям аукціонів, що відбулись 30.08.2016 року та 05.12.2016 року.

    

15 лютого 2017 року в Державному агентстві лісових ресурсів України відбулась нарада за участю керівних працівників Держлісагенства та представників уповноважених бірж, що здійснюють організацію та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини ресурсу 2-го кварталу цього року.

На нараді були визначені біржам наступні завдання:

- не допускати до участі в аукціоні суб'єктів господарювання, що не здійснюють переробку деревини з позначенням у їх документах відповідного КВЕДу;

- мінімізація біржової винагороди;

- опрацювання питань із запровадженням в подальшій роботі електронних торгів;

- вирішувати з місцевими асоціаціями переробників деревини питання притягнення до відповідальності покупців, що на аукціонах встановлюють економічно необґрунтовану ціну на необроблену деревину, стають переможцями аукціону, а в подальшому ухиляються від її придбання та вивозу. Рекомендовано таких суб'єктів господарювання не допускати до участі в наступних аукціонах.

За наслідками наради її організатори та учасники дійшли спільної думки про регулярне проведення подібних зустрічей у подальшому із підбиттям підсумків результатів квартальних аукціонів.

 

Рівненську міжрегіональну універсальну товарно-майнову біржу "ПРАЙС" (РМУТМБ "ПРАЙС") було визначено Фондом державного майна України, як уповноважену юридичну особу на організацію та проведення аукціоних торгів з реалізації державного та комунального майна. 

  Запрошуємо до співпраці !!!

Сторінки