Stuudiod & Produktsioon

Teostame sinu ideed.
Oleme valmistanud reklaame, telesarju ja erinevaid meedialahendusi üle 18 aasta. Meid usaldavad produktsioonifirmad, reklaamiagentuurid ja ettevõtted Eestist ning välisriikidest.

Teenused

Disain & animatsioon

Äratame sinu ideed ellu. Töötame välja disainilahendusi ja animeerime valmis kujundusi.

Videotöötlus

Pakume montaaži, visuaalefektide loomist ja koloreerimist. Töö toimumine mitme spetsialisti poolt ühes kohas tagab efektiivsuse ja parima tulemuse.

Helikujundus

Meie helistuudiotes toimub heli salvestus, valmivad reklaamid, dublaažid ja helikujundused. Häälepank sisaldab üle 500 voiceover häälenäidise ja sobiva lugeja valikul aitavad meie produtsendid. Muusika leiame produktsioonimuusika pankadest või originaalmuusika.

Reklaamide tootmine

Pakume reklaamide tootmise täislahendust. Toodame reklaame koostöös parimate produktsioonifirmade ning filmimeeskondadega. Videotöötlus ja helikujundus valmivad produtsendi käe all meie stuudiotes, mis tagab kvaliteedi ja efektiivsuse.

Portfoolio

Auhinnad

Kuldmuna reklaamikonkursi shortlisti on jõudnud 120 meil valminud reklaami. Munadega on pihta saanud 41 tööd, millest 11 kuldmuna. Viimasel kuuel aastal on kõik kuldmuna võitnud telereklaamid valmistatud meie stuudiotes.

Kontakt

✆ +372 51 36 797
539-988-3454

dx meedia oü
Tatari 25, Tallinn


330-951-1465     
  Vimeo     
704-386-5807

*
*
*
Sõnum saadetud! Täname, et meiega ühendust võtsid. Vastame esimesel võimalusel.
Kuskil on viga. Palun vaata, kas mõni väli jäi täitmata.